GEPPAN Panel Elektrik A.Ş.

GEPPAN Panel Elektrik A.Ş.; taahhüt ve elektrik paneli sektöründeki bilgi, birikim ve tecrübelerini profesyonel ekibiyle birleştirerek sektörün ve teknolojinin gelişimine ayak uydurmuştur. Yönetim ve imalat kademelerindeki gelişimini tamamlayan GEPPAN, dürüstlük ve devamlılık çerçevesinde müşterilerine en iyi ve en uygun çözümü sunmayı ilke edinmiştir.

Teknik ekibinin tecrübesi ile müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet verme anlayışı konusunda kısa zamanda sektördeki diğer firmalardan ayrılmıştır. Güven ve tam kalite odaklı felsefesi ile “Ana Yüklenicilerin Güvenilir Ortağı” olarak ayrıcalıklı bir konum elde etmiştir.

Uzman teknik kadrosu ile çok sayıda ana yüklenici firmanın anahtar teslimi projelerini üstlenmiş, tecrübe, kalite ve “sıfır hata” ilkesi ile taahhüt ettiği bütün projelerini güven tesis ederek başarıyla yerine getirmiştir. Ayrıca, şehir şebekelerinde, trafo merkezlerinde, endüstriyel fabrikaların enerji tesislerinde güvenilir tecrübesi ile ana yüklenicilerin güvenilir, ayrıcalıklı ortağı olmayı başarmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda birçok yerel ve bölgesel ana yüklenicinin elektrik enerjisinin dağıtım ve iletiminde güvenilir ortağı olan GEPPAN, uygun ve rekabet edilebilir ürünler sunmaktadır. Yüklenici firmaların güvenilir ortağı olarak başta Türkiye olmak üzere, Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Rusya, Bulgaristan, Bosna-Hersek- Irak ve Cezayir pazarlarını kapsayan geniş bir alana hizmet vermenin haklı gururunu taşımaktadır.

Günümüz teknolojisinin sunduğu tüm imkanları kullanabilen GEPPAN, elektrik pano ve tablo imalatının yanı sıra, muhtelif tip binalarda elektrik tesisatı işleri kapsamı ve konusunda proje çizimi, kontrollük, müşavirlik ve taahhüt hizmetlerini güvenle sunmaktadır. GEPPAN, sorumluluğunu üstlendiği ve tamamladığı işlerin bünyesinde mevcut olan tüm imalatları kendi tesislerinde yapabilme kapasitesine sahiptir.

Web Sitesine Git

Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2015 GP ŞİRKETLER GRUBU Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap | Images Sitemap