GP Elektrik, Mekanik ve İnşaat

GP Elektrik Mekanik ve İnşaat, Türkiye merkezli GP Şirketler Grubu’nun bünyesinde yer almaktadır.

Uluslararası distribütörlük sözleşmeleri olan ve dünyanın her kıtasında iş bağlantıları olan şirketimiz; Avrupa ve Asya ülkelerinde, Türki Cumhuriyetler’inde faaliyet gösteren uluslararası firmaların en önemli tedarikçisi konumundadır.

Özellikle elektrik, mekanik ve endüstriyel malzemeler konusunda, her ülkedeki en kaliteli ve ekonomik üreticiler ile çalışıyor, doğru malzemeyi en uygun şartlarda müşterilerimize sunuyoruz. Alanında deneyimli ve profesyonel kadromuzla müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Aynı zamanda kurumsal yönetim tecrübemizle, müşterilerimizin ithalat ve ihracat faaliyetlerindeki yüksek maliyetleri en aza indirebilecek çalışmalar yapıyor, satın alma ve operasyon bölümlerimiz aracılığıyla daha ekonomik hizmet sunuyoruz.

GP Elektrik Mekanik ve İnşaat olarak, distribütörü olduğumuz markalar sayesinde müşterilerimize geniş ürün çeşitliliği sunuyor, talep edilen ürünlerin tedarik edilmesinde en uygun koşulları oluşturuyoruz.

Firmamızın tedarik ettiği ürünler arasında; 
Elektrik Taahhüt Ekipmanları, Pompa ve Hidrofor Sistemleri, PVC Boru ve Ek Sistemleri, Metal Boru Sistemleri, Yangın Grubu, Isıtma Sistemleri, İklimlendirme Sistemleri, Kırma Eleme ve Beton Santralleri, İskele ve Kalıp Sistemleri, Parke ve Zemin Kaplama Sistemleri, Kapı Sistemleri gibi ürünler yer almaktadır.

Web Sitesine Git

Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2015 GP ŞİRKETLER GRUBU Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap | Images Sitemap