GP Şirketler Grubu Kurumsal Değerleri

Takım Ruhu
Güven ve saygı çerçevesi içerisinde motivasyonu yüksek personelimiz işini ve görevlerini daima eksiksiz, tam ve bir biriyle uyum içinde yerine getirmektedir. Yeteneklerin takım çalışması içerisinde ve karşılıklı güven duygusu ile kullanılması bizim için olmazsa olmazlardandır.

Müşteri odaklı olmak
Müşterilerimiz ile heyecanını daima muhafaza eden genç, dinamik ve yeniliklere açık personelimizi bir araya getirerek uzun soluklu işbirliği kurmayı hedefleriz. Tecrübeli ekibimiz müşterilerimize karşı daima nazik bir tutum sergilemekte ve onların ihtiyaçlarına karşı akılcı, doğru, dürüst ve çalışkanlıktan ödün vermeden hizmet etmektedir.

Kalite
Günümüzün teknolojilerini yakından takip ederek yapılan yatırımlar neticesinde müşterilerimize dünya standartlarında üretim yapmak ve kaliteli hizmeti en uygun maliyet ile sunmak başlıca ilkemizdir.

Çevreye saygılı
GP Şirketler Grubu personeli çevreye değer verilip korunmasının insanlığa ve gelecek kuşaklara gösterilmesi gereken bir saygı olduğuna inanır.

Sorumluluk
Sosyal sorumluluklarının farkında olmak ve farkındalık yaratmak için çalışırız. Daha iyi iş ve yüksek kalitede yaşam felsefesiyle sürdürülebilir geleceğe yönelik çalışırız. Elde ettiğimiz kazanımları işletmelerimizin olduğu bölgelerde yada hizmet verdiğimiz yerlerde sosyal, kültürel, ticari ve teknolojik gelişimin artması için kullanırız.

Girişimcilik
Girişim ve innovasyon yoluyla büyümeyi hedefleyen firmamız, motivasyonu yüksek işgücü ile farklılık yaratıp hizmetlere yenilik katmak için AR-GE faaliyetlerine de önem vermektedir. Bu alandaki en büyük destekleyicimiz işimizi bir adım öteye taşıma cesaretine ve girişimcilik ruhuna sahip olmamız ve yeniliklere açık prsonelimizdir.


Sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Copyright © 2015 GP ŞİRKETLER GRUBU Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap | Images Sitemap